ონლაინ შეხვედრები, VITAGLOBAL-ის ფარგლებში
2020 წლის 22 და 23 ივნისს  ონლაინ შეხვედრა, VITAGLOBAL-ის პროექტის ფარგლებში, გაიმართა. შეხვედრის პირველ დღეს აღნიშნული პროექტის ფარგლებში შემუშავებული 6 მოდულთან დაკავშირებული არსებული მდგომარეობა განიხილეს.
მოდულის ხელმძღვანელებმა პროექტის წევრებს ინფორმაცია მოდულების სამუშაო ვერსიების მდგომარეობის შესახებ მიაწოდეს. პროექტთან დაკავშირებული საკითხების უკეთ შესწავლის და გაანალიზების მიზნით,    სამომავლო შეხვედრებიც დაიგეგმა.
შეხვედრის  მეორე დღე  პროექტის  შუალედური ანგარიშისთვის  ფინანსური დოკუმენტაციის მომზადების საკითხს დაეთმო.
პროექტი VITAGLOBAL  ევროკომისიის მიერ თანადაფინანსებული პროექტია, რომლის წევრები ევროპის,  ლათინოამერიკის და სამხრეთ აფრიკის უნივერსიტეტები არიან.

Online meetings were arranged under the project VITAGLOBAL on June 22-23, 2020. On the first day of the meeting, participants discussed the situation around 6 modules worked out within the frames of the abovementioned project.
The module supervisors gave detailed information to the project members regarding the module drafts. With the purpose of studying and analyzing project-related matters profoundly, future meetings have been planned as well.
The second online meeting covered the matter of preparing financial documents for the interim project report.
The project VITAGLOBAL is the EC co-funded one including the members from the universities of Europe, Latin America and South Africa.