საინფორმაციო შეხვედრა ერასმუს + -ის შესახებ
25  მაისს იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურმა ერასმუს + -ის გაცვლითი პროგრამის შესახებ საინფორმაციო შეხვედრა გამართა.
სტუდენტებმა ინფორმაცია პარტნიორი არისტოტელეს უნივერსიტეტის (საბერძნეთი),  სტიპენდიის, ასარჩევი საგნების და პროცედურული საკითხების შესახებ მიიღეს.
დაინტერესებული სტუდენტები ტესტირებას უცხო ენაში 30 მაისს, 11 საათზე, გაივლიან. 3 ივნისს, 11 საათზე, ჩატარდება გასაუბრება. აპლიკაციების შევსების პერიოდია 25 მაისი-20 ივნისი.  მობილობის პერიოდი 2016 წლის სექტემბრიდან თებერვლამდე გაგრძელდება.

Informational Meeting about Erasmus +
Iakob Gogebashvili Telavi State University International Relations Office arranged an informational meeting concerning Erasmus + Exchange Programme on 25th of May.
Students got information about the partner Aristotle University (Greece), scholarship, subjects to be chosen and other procedures.
All interested students will pass testing in foreign language on May 30, 11:00. On June 3, 11:00, they will have an interview.  All nominees may apply online: 25th of May, 2016 20th of June, 2016. The mobility period will proceed from September until February 2016.