2 მაისს, იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა ფაკულტეტზე, ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის ხელმძღვანელის ვაკანტურ თანამდებობაზე არჩევნები ჩატარდა.
აღნიშნული თანამდებობის დასაკავებლად საარჩევნო კომისიას, რომელსაც ასისტენტ-პროფესორი შორენა ლაზვიაშვილი ხელმძღვანელობდა, ერთმა კანდიდატმა, ასისტენტ-პროფესორმა ელენე ფილაშვილმა მიმართა.
არჩევნებში მონაწილე 56 ამომრჩევლიდან არჩევნებში მონაწილეობა 47-მა ამომრჩეველმა მიიღო. ყველა მათგანმა იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის ხელმძღვანელის ვაკანტური თანამდებობაზე მხარი ასისტენტ-პროფესორ ელენე ფილაშვილს დაუჭირა.

Elections for the vacant position of the Head of Quality Assurance Service took place at Iakob Gogebashvili Telavi State University faculty of Humanities on May 2.
Only one candidate, assistant-professor Elene Pilashvili, appealed to the Election Commission headed by the assistant-professor Shorena Lazviashvili for occupying the abovementioned position.
Only 47 from 56 voters participated in the elections. All of them supported assistant-professor Elene Pilashvili for the vacant position of the Head of Quality Assurance Service at Iakob Gogebashvili Telavi State University Faculty of Humanities.