სტუდენტთა საყურადღებოდ!
2015 წლის 20 ოქტომბრიდან იწყება მანსანკანის საშემოდგომო ჩემპიონთა ლიგა მხიარულთა და საზრიანთა გუნდებს შორის, სადაც მიწვეულია იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტიც.
ჩემპიონთა ლიგაში გამარჯვებული გუნდი მიიღებს საპრიზო თანხას 5 000 ლარის ოდენობით, ხოლო ყველა გუნდიდან ერთი საუკეთესო მონაწილე გაემგზავრება მოსკოვში საქართველოს ნაკრებთან ერთად სათამაშოდ.
ვისაც გსურთ მონაწილეობა მიიღოთ მანსანკანის საშემოდგომო ჩემპიონთა ლიგაში და დარეგისტრირდეთ თესაუ-ს გუნდში, მიაკითხეთ თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტის საზოგადოებასთან ურთიერთობის სამსახურს.

Mansankan Autumn Champions League between the funny and inventive teams is taking its start from 20th of October 2015 where Iakob Gogebashvili Telavi State University is invited as well.
The winner team will get money reward in amount of 5 000 GEL and one of the best participants from each team will be departed in Moscow together with Georgian team.
All who wish to participate in Mansankan Autumn Champions League and be registered in Tesau team, please, address to Telavi State University Public Relations Office (Telavi State University, Campus I, floor II, room #28; Tel.: 23-11-00).