აბრეშუმის გზის მე-13 საერთაშორისო სამეცნიერო კონფერენცია
შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტის სახელით, ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტთან, კავკასიის უნივერსიტეტთან, სოხუმის  სახელმწიფო უნივერსიტეტთან, გორის სახელმწიფო სასწავლო უნივერსიტეტთან, საქართველოს ბანკის უნივერსიტეტთან, კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტთან დაევროპის უნივერსიტეტთან ერთად, გვაქვს პატივი, მოგიწვიოთ აბრეშუმის გზის მე-13 საერთაშორისო
სამეცნიერო კონფერენციაზე- ,,ეკონომიკური განვითარების პერსპექტივები მსოფლიოში და ახალი გამოწვევები",რომელიც  2018 წლის 23-24 მაისს, შავი
ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტში, გაიმართება.
კონფერენცია გაიხსნება 23 მაისს შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტში, ხოლო 24 მაისს გაიმართება კულტურული ტური.
სამუშაო ენები: ინგლისური და ქართული
თეზისების მიღების ბოლო ვადა: 2018 წლის 30 მარტი
ნაშრომის სრული ვერსიის მიღების ბოლო ვადა: 2018 წლის 20 აპრილი
მნიშვნელოვანი თარიღების სანახავად ესტუმრეთ ბმულს: http://bit.ly/2zFOPE8
რეგისტრაციისა და დეტალური ინფორმაციის სანახავად ეწვიეთ კონფერენციის ვებგვერდს: https://silkroad.ibsu.edu.ge/

On behalf of International Black Sea University along with Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Caucasus University, Sokhumi State University, Gori State Teaching University, Bank of Georgia University and Caucasus International University organizing committee would like to invite you to the 13th International Silk Road Scientific Conference on “Economic Development Perspectives in the Globe and New Challenges” which will be held on May 23-24, 2018 at International Black Sea University.
The aim of the conference is to bring together national and international academia, prominent scholars, researchers, community leaders, policy and decision makers, and industry experts to discuss what is happening in the turbulent globe economy, to communicate and examine research findings, to share successful practices and expertise, and adaptable solutions to steer economy to prosperity.
The conference will be opened on May 23 at the International Black Sea University and a cultural tour will be arranged on May 24.