ევროკავშირის ნიადაგის მისიის (EU Soil Mission) ეროვნული ჩართულობის ღონისძიება
27 მაისს, 12:00 საათზე, „ჰორიზონტი ევროპას“ საქართველოს ეროვნული ოფისის ორგანიზებით გაიმართება ღონისძიება, რომელიც მიზნად ისახავს ევროკავშირის ნიადაგის მისიის (EU Soil Mission) განხორციელების პროცესში ეროვნული ჩართულობის გაზრდას.
შეხვედრაზე დაინტერესებულ მხარეებს მიიღებენ ინფორმაცია  "ჰორიზონტ ევროპა"-ს პროგრამის ფარგლებში ევროკავშირის ნიადაგის მისიის მიზნებისა და 202წლის  მიმდინარე კონკურსების შესახებ.  შეხვედრისას ასევე განხილული იქნება მონაწილობის პრაქტიკული ასპექტები.
ღონისძიების ხანგრძლივობა: - 3 საათი.
სამუშაო ენა:  - ქართული.
მისამართი:  ლადო გუდიაშვილის ქ., N2, 0105, თბილისი
ღონისძიებაზე დასასწრებად გთხოვთ გაიაროთ რეგისტრაცია მოცემულ ბმულზე: https://www.nati00ns.eu/georgia-nee-2024
შეხვედრა ჩატარდება ჰიბრიდულ ფორმატში. ონლაინ დასასწრებად ბმული გამოგეგზავნებათ რეგისტრაციის შემდგომ თქვენ მიერ მითითებულ ელ.ფოსტაზე.

National Engagement Event on the EU Soil Mission
Horizon Europe National Office of Georgia in collaboration with the NATI00NS project is organizing the National Engagement Event in Tbilisi that will take place on the 27 May 2024 at 12:00 with the possibility to attend online. The event aims to increase national involvement in the implementation of the EU Soil Mission.
At the meeting, the interested parties will receive information about the goals of the EU Soil Mission and the current 2024 calls within the framework of the "Horizon Europe" program. The meeting will also cover the practical aspects of participation.
Duration of the event: - 3 hours.
Language: - Georgian.
Address: Lado Gudiashvili St., N2, 0105, Tbilisi
To attend the event, please register here: https://www.nati00ns.eu/georgia-nee-2024
The meeting will be held in a hybrid format. The link for online participation will be sent to your e-mail after the registration.