შუა აღმოსავლეთის ტექნიკური უნივერსიტეტი თურქეთში აცხადებს აპლიკანტების მიღებას
გაცვლითი პროგრამა- ,,ერასმუს +“ -ფარგლებში, შუა აღმოსავლეთის ტექნიკური უნივერსიტეტი თურქეთში  აცხადებს აპლიკანტების მიღებას შემოდგომის სემესტრისათვის.
კონკურსში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ ბაკალავრიატისა და დოქტორანტურის სტუდენტებს.  გამარჯვებული სტუდენტები 4 თვით გაემგზავრებიან თურქეთში, სასწავლებლად. ადგილების რაოდენობა:-3.
ინგლისურ ენაში ტესტირება ჩატარდება თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტში, 24 მაისს, 11:00 საათზე ( უნივერსიტეტის პირველი კორპუსი,  III სართული, თურქული ენის ოთახი).    აპლიკანტებთან გასაუბრება კი, ჩატარდება 26 მაისს, 11:00 საათზე, უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურში.

Middle East Technical University in Turkey announces a Call for Applicants
Under the exchange programme “Erasmus+”, Middle East Technical University in Turkey announces a call for applicants for the autumn semester.
Bachelor and doctoral students are welcome to participate in the contest. Successful applicants will go to Turkey for 4 months for study purposes. Number of places – 3.
Testing in English language is taking place at Telavi State University on May 24, 11:00 (building I, floor III, Turkish Language Room). Applicants will be interviewed on May 26, 11:00 at the International Relations Office.